جنجال حذف نام آذربایجان از پیراهن اتلتیکو مادرید و دلیل آن
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموشروز گذشته در سایت انگلیسی زبان بی‌بی‌سی مطلبی مبنی بر این که روزنامه جام جم، با دستکاری در عکسی که بازیکنان تیم اتلتیکو مادرید را نشان می‌دهد، عبارت « آذربایجان ؛ سرزمین آتش» را از روی پیراهن این تیم حذف کرده است منتشر شد.
همچنین این مطلب بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی خارجی داشت. این که با چه قصد و غرضی به این موضوع دامن زدند بر کسی پوشیده نیست ولی برای آشکار شدن حقیقت برآن شدیم تا این موضوع را روشن کنیم.

باید خاطر نشان کنیم که این یک رویه ثابت در روزنامه‌های ایران است و تبلیغات تجاری همواره از روی پیراهن‌ تیم‌های ورزشی حذف می‌شود و فوتوشاپ کردن تصاویر تیم‌های ورزشی و حذف تبلیغات تجاری روی پیراهن‌های ورزشی، اگر چه لزوما همیشه در روزنامه‌های ایران رعایت نمی‌شود اما به هر حال رویه‌ای کمابیش عادی است.

بنابراین حذف عبارت «آذربایجان؛ سرزمین آتش» از روی پیراهن اتلتیکو مادرید بر خلاف آن‌چه در بعضی سایت‌ها یا صفحات شبکه های اجتماعی نوشته شده است را نمی‌توان دارای دلایل سیاسی یا ناشی از حساسیت‌های دیگر دانست. به تعبیر بهتر، این ماجرا فاقد ارزش خبری است و قاعدتا نباید تبدیل به خبر می‌شد.

از این موضوع که بگذریم بد نیست این هم گفته شود که در رسانه‌های اروپایی و آمریکایی، دستکاری در عکس و فوتوشاپ کردن تصاویر خبری، با هر دلیلی که انجام شود همیشه رسوایی به بار می‌آورد و برای هر رسانه‌ای که این کار را بکند باعث سرافکندگی است ولی این کار به هر حال در ایران امری عادی است و در خصوص حذف نام آذربایجان چون اتفاق تازه‌ای رخ نداده، خبر شدن آن بی‌مورد بوده است.

لذا کاملا معلوم است که این موضوع فقط جهت ایجاد اختلاف بین اقوام ایرانی صورت گرفته که مثل همیشه با هوشیاری مردم کشورمان باعث شکست بدخواهان خواهد شد.
...........................................................................................
عجب الاغی بوده ها............
معلومه از اون نژاد پرست های کودنه...
خاک بر سر...
چه استعدالی هم اوردن ....تبلیغات
خر خودشونن...
امضاي کاربر :

... دومان سالامات قال . داغ سالامات قال ...
تشکر شده:

2 کاربر از savalan به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: nibo / mohammad-sadegh /

پاسخ ها
عجب !
امضاي کاربر :
رفـــــیق ...

زدی ؟ مبـــــــارکــِــت

ولـــــی چرا با خــــنجری که

خـــــودم بـــرایت خـــریدم و تـــــــیزش کردم ...

میومدی از جلو میزدی دوباره خنده هاتو ببینم رفیق

ولی بازم میزنم ب سلامتی رفیقام ک

ترکمون کردن ولی من هنوزم دوسشون دارم

ب سلامتی رفیقی ک وقتی سودی براش نداری خبری ازش نیست! .

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.